NTS Mizgalski

O naszej firmie

Firma NTS Mizgalski działa na rynku robót instalacyjno – budowlanych.

Umiejętności praktyczne oraz wiedza teoretyczna udoskonalana na przestrzeni lat gwarantują wysoki poziom wykonawczy. Zespół pracowników to wykwalifikowani fachowcy w branży sanitarnej i budowlanej, którzy bardzo dobrze znają swój fach i z zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi zadania.

Oprócz doświadczenia posiadamy dużą wiedzę i praktykę. Doradzamy w doborze materiałów i zagospodarowaniu przestrzeni. Naszymi klientami są liczne przedsiębiorstwa jak i zarówno osoby prywatne, które znają naszą fachowość, solidność i zorganizowanie. Posiadamy własne biuro projektowe, służymy radą i propozycją rozwiązań technicznych.

Firma gwarantuje niezmienność ceny od ustaleń początkowych oraz krótkie terminy wykonawstwa. Obecnie realizujemy roboty remontowe według wszelkich dostępnych technologii, korzystając z materiałów renomowanych firm. Pozwala to sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Wszystkie usługi wykonujemy z materiałów własnych jak i powierzonych przez klienta. Robimy to po to , aby w pełni zadowolić bardzo wyrafinowane (często trudne w realizacji) życzenia dzisiejszego klienta.

 

Serdecznie zapraszam do współpracy.
Z poważaniem właściciel firmy NTS Mizgalski – Daria Poczta